12 marca 2016

9. Pielęgnacja twarzy MARION

Pielęgnacja twarzy z firmą MARION


( ** w różowym opakowaniu plasterki punktowe na wypryski;
w zielonym oczyszczający płatek na nos z zieloną herbatą
oraz z fioletowym głęboko oczyszczający płatek na nos )
Zacznę od plasterków - są świetne.W opakowaniu mamy 10 szt. Są bezbarwne. Przyklejamy w wybrane miejsce. Zaznaczone jest, ze najlepiej w nocy z tego względu, iż powinny być przyklejone na 8/10 godz.
Faktycznie działają ! : ) 
Na każdy rodzaj niechcianego punktu na twarzy. Z tym, że zależy od fazy defektu, czasami należy zastosować dwa razy (oczywiście nie jeden na drugi, ale po usunięciu jednego, naklejamy drugi ). Czasami pozostawiam na dłużej między 10/12 godzin. Już zakupiłam kolejne opakowania - zawsze się przydadzą, szczególnie, gdy następnego dnia mamy jakieś spotkanie, a tu niespodzianka ;)
cena: około 2 zł/ za opakowanie 
Płatek, cóż szału nie robi, ale z pewnością lepiej działa niż ten z fioletowego opakowania. Na nos lekko zwilżony wodą naklejamy płatek i tak go trzymamy jakieś 10/15 ja z reguły z 15/20. Cóż niby skóra wydaje się być oczyszczona, ale to jest efekt krótko czasowy, bo po paru godzinach już tego uczucia nie ma. Powinien usuwać zaskórniki .. co robi w małym znaczeniu tego słowa, bo usuwa, lecz nie znacznie.

W przypadku fioletowego miałam wrażenie, że nawet szybciej skóra traci rezultat oczyszczający., co więcej miał usuwać wągry, a tak naprawdę nie zrobił nic .. :/

* w opakowaniu znajduje się 1 plasterek na 1 użycie. 
* cena to jakieś 2 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz